Fachowa porada

505-335-281

ENEOS MAX Performance 10W40 olej silnikowy 1 Litr

35,00 zł z VAT

Towar na zamówienie. Czas realizacji od 2 do 4 dni roboczych.

Ilość

Złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep.
Rejestracja nie jest wymagana:
tel.505-335-281

Wysoko wydajnościowy olej silnikowy przeznaczony specjalnie do 4-suwowych silników japońskich motocykli marek takich jak: HONDA, YAMAHA, SUZUKI I KAWASAKI.
Nadaje się również do motocykli o dużej mocy, skuterów, motocykli sportowych, quadów, motocykli szosowych, motocykli off-road, sprzętu wyposażonego w 4-suwowe silniki od europejskich i amerykańskich producentów.

Olej ten ma doskonałe osiągi zarówno z nowymi jak i starymi motocyklami od wszystkich japońskich, europejskich, amerykańskich, azjatyckich producentów i zapewnia doskonałą ochronę silnika, doskonałe działanie sprzęgła i skrzyni biegów w każdych warunkach jazdy. Oferuje płynną jazdę, „bez szarpnięć” przy zmianie biegów i doskonałą blokadę mokrego sprzęgła przy starcie. Przyspieszenie i maksymalna prędkość została doceniona przez wymagających motocyklistów.

KLASYFIKACJA JAKOŚCIOWA
  • API SJ
  • JASO MA2
  • Zapewnia doskonały i efektywny poziom tarcia, co gwarantuje odpowiednią aktywność sprzęgła podczas startu, przyspieszenia oraz podczas jazdy ze stałą prędkością.
  • Spełnia wymagania dotyczące właściwości fizykochemicznych specyfikacji JASO T903 oraz testów sprzęgła zgodnie z JASO MA2.
  • Stworzony tak, aby spełniać specyfikację OEM w motocyklach japońskich.
  • Zastosowanie w motocyklach
  • Zaprojektowany dla motocykli miejskich, turystycznych, trialowych, quadów, motorowerów ze zintegrowaną lub nie skrzynią biegów, z suchym lub mokrym sprzęgłem, wyposażonych w system oczyszczania spalin z katalizatorami lub bez nich.

Zapytaj o ten produkt

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator


Oprogramowanie KQS.store :

© MOTOSOUND : Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved