Fachowa porada

505-335-281

Oryginalny filtr powietrza EW50N

26,00 zł z VAT

Towar na zamówienie. Czas realizacji od 4 do 6 dni roboczych.

Ilość

Złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep.
Rejestracja nie jest wymagana:
tel.505-335-281Oryginalny filtr powietrza - Yamaha
nr kat. 3VLE44510100;

Model Name: EW50N
Model Year: 2000 - 2015
Model Code: 1S01-2; 5YX1-2; 5LH1-6; 1S03; 1S05-7; 3C72-5; 1S08; 1S09

Oryginalne filtry powietrza zapewniają silnikowi moc i zapobiegają jego uszkodzeniom

Do każdego modelu z osobna Yamaha Motor opracowuje dedykowany, kompletny system dolotu powietrza, włączając w to filtr powietrza. Zapewnia on optymalny dopływ strumienia powietrza do silnika. Dzięki temu maszyny Yamahy osiągają idealną charakterystykę pracy. Dlatego właśnie montowanie oryginalnych filtrów powietrza jest tak istotne.

Kurz wyłapywany przez każdy filtr powietrza powoduje z czasem jego zapchanie i zaburzenie przepływu powietrza, co przekłada się na gorsze osiągi i wyższe spalanie paliwa. Oryginalne filtry Yamahy są zaprojektowane w sposób, który zapewnia najbardziej wydajne oczyszczanie powietrza, jednocześnie utrzymując wyższe tempo przepływu w porównaniu z dostępnymi na rynku zamiennikami.

Oryginalne filtry powietrza: idealnie dopasowane do silnika!
Elementy filtra powietrza różnią się diametralnie w zależności od mocy silnika, jego pojemności, systemu zaworów, rodzaju gaźnika / systemu wtrysku paliwa oraz kanałów dolotowych. Inne ważne czynniki, które determinują czas życia filtra, to wilgotność, temperatura, zapylenie, jakość powietrza oraz inne warunki użytkowania pojazdu. Yamaha gromadzi takie dane z wielu krajów i obszarów. Przeprowadzamy także dokładne testy filtrów powietrza na poszczególnych modelach silników i projektujemy filtry w taki sposób, aby najbardziej odpowiadały charakterystyce pracy naszych silników w różnorodnych środowiskach. W efekcie, dla przykładu, filtry oferowane w Grecji są idealnie dostosowane do jazdy po zapylonych greckich drogach, a filtry używane w Szwajcarii zaprojektowano, aby doskonale radziły sobie z rzadszym powietrzem występującym na terenach położonych wysoko nad poziomem morza. Tylko Yamaha jako producent zarówno silników, jak i części zamiennych może uwzględniać wszystkie te aspekty w swoich produktach.

Zapytaj o ten produkt

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator


Oprogramowanie KQS.store :

© MOTOSOUND : Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved