Fachowa porada

505-335-281

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo Twoich danych


Sklep internetowy
olej-motocyklowy.pl posiada zainstalowany na serwerze  certyfikat SSL, dzięki temu masz pewność że podczas składania zamówienia (w koszyku) gdy dane osobowe są wysyłane z Twojego komputera do naszego serwera będą one  zabezpieczone przed podsłuchem czyli przechwyceniem przez osoby niepożądane. 

Na ilustracjach poniżej znajdują się ikony symbolizujące aktywne połączenie SSL w popularnych przeglądarkach.
Każda w ten sposób zabezpieczona strona zawsze zaczyna się od https://


Firefox 21.0. Ikona kłódki w pasku adresu.

Opera 12. Zamknięta kłódka i żółty pasek adresu z napisem Zabezpieczona.

Internet Explorer 10. Zamknięta kłódka w pasku adresu.

Google Chrome 27. Zielona kłódka w pasku adresu.

Warto też dodać że nasza strona będzie też poprawnie zabezpieczona oraz wyświetlona na urządzeniach mobilnych takich jak smartfon czy tablet. AlphaSSL to certyfikat SSL, zapewniający wysokie bezpieczeństwo za pomocą klucza o długości 256 bitów. 
Przesyłane dane są szyfrowane za pomocą algorytmu AES_256_CBC. 
Metoda uwierzytelniania komunikatów to SHA1, a mechanizm wymiany kluczy to ECDHE_RSA.


Polecamy strony internetowe takie jak Oryginalne części Yamaha gdzie znajdziesz wyszukiwarkę części online, katalog oryginalnych części yamaha.

Strona Oryginalne części motocyklowe Suzuki w której znajdują się wszystkie części suzuki do motocykli, quadów i skuterów, najlepsza oferta, Oryginalne części Kawasaki to miejsce dla posiadaczy sprzętów Kawasaki, Oryginalne części KTM szybko i tanio, części KTM, sprowadzamy części bezpośrednio z magazynu, sprawne procedury pozwalają nam zadowolić nawet najbardziej niecierpliwego klienta. Oryginalne części Ducati zadzwoń i dowiedz się o cenę części ducati.

Największy Internetowy sklep motocyklowy, szybki czas realizacji wszystkich zamówień, sprawna załoga. Kaski Shoei produkcji to najwyższa jakość oraz poziom bezpieczeństwa, zapraszamy do sklepu z kaskami Shoei

Odzywki dla sportowców, internetowy sklep z odzywkami

Oprogramowanie KQS.store

Moto46 Sp.z.o.o. : Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved